Nyhet! Vi lanserer makeupkurs. Se kursdatoer og meld deg på!Les mer

Pionér innen økologisk skjønnhet & velvære siden 2008 | Norsk nettbutikk & profesjonell B2B-leverandør | Rask levering fra eget lager i Fredrikstad

0
Handlekurv
ZAO Duo Base & Top Coat 636
ZAO Duo Base & Top Coat 636
ZAO Duo Base & Top Coat 636 - 2
ZAO Duo Base & Top Coat 636 - 3

ZAO Duo Base & Top Coat 636

149 NOK
Add to list of favorites
Les mer...
  • Norsk nettbutikk m/ lager i Norge
  • Rask levering 1-3 dager
  • 14 dager åpent kjøp
  • Spesialist på økologisk kosmetikk
  • Trygge, giftfrie, dyrevennlige og miljøvennlige produkter

Økologiske og bærekraftige produkter for en sunn og miljøvennlig livsstil. Tusenvis av fornøyde kunder siden 2008!

  • MerkeZAO

Beskrivelse

Artikkelnr.: 101636

Klassisk blank overlakk (top coat) som også kan brukes alene.

ZAO Nail Polish er det essensielle for den perfekte manikyr og er laget for å kunne brukes uten begrensning, takket være formler uten skadelige ingredienser, og som er beriket med silika (bambusolje).

Bruksanvisning: Brukes etter påføring av neglelakk for å gi ekstra glans og for å beskytte neglelakken. Kan også brukes alene som en blank neglelakk.

Skadelige ingredienser vi forbyr i våre neglelakker:
• Dibutylftalat
• Toluen
• Formaldehyd
• Xylen
• Kolofonium
• Syntetisk Kamfer

Ingredienser / INCI
ZAO jobber kontinuerlig med å forbedre sine formuleringer, og mindre endringer i ingredienslistene kan derfor forekomme. For å sikre mest mulig oppdatert informasjon har vi samlet alle ingredienslister på én side under ZAO i menyen.

Sertifisering & sporbarhet
- Sertifisert vegansk - PETA
- 84% naturlig formel
- Ikke testet på dyr (ingredienser eller ferdig produkt)
- Ingen animalske ingredienser
- Mica i ZAO makeup kommer ikke fra barnearbeid
- Produksjonsland: Frankrike
- Innhold: 8ml